Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. "Wuwuzele, frytki i wiatraki"

23.11.2017

/dutchafrikaans/dutch/pics/cache/nl.af-logo.jpgTematem konkursu jest stworzenie autorskiej pracy w dowolny sposób zainspirowanej bądź związanej z historią, kulturą lub językiem Belgii, Republiki Południowej Afryki lub Holandii.

Szanowni Państwo,

Przesyłamy informacje dotyczące konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Wuwuzele, frytki i wiatraki" organizowanego przez Zakład Studiów Niderlandzkich i Południowoafrykańskich Wydziału Anglistyki UAM w Poznaniu.

Jego celem jest promocja filologii niderlandzkiej i południowoafrykańskiej wśród Państwa uczniów.

Uprzejmie prosimy o rozwieszenie załączonego plakatu w widocznych miejscach w Państwa szkole oraz o przekazanie informacji swoim uczniom i zachęcenie ich do wzięcia udziału w konkursie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt z dr. Michałem Wenderskim: mwenderski@wa.amu.edu.pl

Michał Wenderski i Robert de Louw

Formularz zgloszeniowy (doc)