Zespół TELL otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji i Nauki

22.02.2022

19 lutego świętowaliśmy Dzień Nauki Polskiej. W tym dniu rozdane zostały nagrody Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji i Nauki. Z radością informujemy, że Zespół TELL (Techniques for Effective Language Learning), którego twórcami są pracownicy Wydziału Anglistyki UAM: dr Anna Broszkiewicz i mgr Bas van der Ham, otrzymał nagrodę Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności dydaktycznej. W skład Zespołu wchodzą językoznawcy, pedagodzy i specjaliści w dziedzinie coachingu z Wydziału Anglistyki, Neofilologii i Studium Językowego UAM.

Więcej o działalności TELL, który zajmuje się wspieraniem osób studiujących języki obce na stronie TELL (tell.amu.edu.pl). pełna lista laureatów na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki Nagrody Ministra Edukacji i Nauki – serdecznie gratulujemy! - Ministerstwo Edukacji i Nauki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)